Dezinfekce autoklimatizace

Nabízíme Vám kompletní péči a servis klimatizace do auta - jak osobních, tak i užitkových vozidel v našem servisu v Prostějově.
Provádíme čištění klimatizace, plnění klimatizace, dezinfekci klimatizace a opravy klimatizace.


Rezervujete se na servis klimatizace online.
Jak často provádět desinfekci autoklimatizace?

Klimatizace do auta potřebuje pravidelnou péči včetně desinfekce klimatizace tak, aby nedocházelo ke množení škodlivých mikroorganismů a bakterií, které způsobují zápach a také mohou škodit dýchacímu ústrojí a podporovat vznik alergií, zejména u Vašich dětí. Provozem auto klimatizace se na výparníku sráží vlhkost, která je ideálním prostředím pro plísně a mikroorganismy. Zanesený pylový filtr zase snižuje účinnost ventilátoru auto klimatizace a může být zdrojem nepříjemného zápachu.


Desinfekci klimatizace doporučujeme provádět po ujetí 15 000km, nebo minimálně 1x ročně, optimální interval desinfekce je dvakrát ročně. V rámci základní údržby Vám vyčistíme a desinfikujeme výparník auto klimatizace, spolu s větracími kanály, a provedeme výměnu pylového filtru. Pravidelné kontrolya desinfekce klimatizace Vám zajistí spokojený  a bezproblémový chodVaší autoklimatizace.