Mytí kol

25 Kč/Ks vč.DPH

Drester W-550 - Nejlepší myčka kol na světě

Mytí kol je významnou službou, která zlepšuje výsledky vyvážení kol a je opravdovým dopingem služby zákazníkům.

 

Umění čištění kol nabízené zákazníkovi jako doplnění dalších služeb je v pneuservisních provozech čím dál více rozšířenější. Firma Hedson je světový lídr ve výrobě myček kol a má řadu let zkušeností v oblasti vývoje a výroby myček kol značky Drester – nejlepší myčky kol na světě!
První myčka kol Drester byla firmou Hedson vyrobena v roce 1989. Od té doby byli vyvinuty čtyři generace myček kol a dodány tisíce zařízení spokojeným zákazníkům.

Patentovaná mycí metoda
Mycí metoda s použitím studené vody a plastového granulátu je celosvětově patentovaná. Pneumatiky a ráfky jsou účinně vyčištěné i bez použití horké vody a saponátu. Studená voda a plastové granule se pod tlakem rozstřikují směrem k otáčejícímu se kolu. Nečistoty se usadí na dně zařízení, plastové granulky plavou a společně s vodou jsou čerpadlem nasáty a mohou být opět tryskány směrem ke kolu. Po ukončení mycího cyklu se kolo automaticky osuší proudem vzduchu, aby na kole zůstalo co nejméně vody. Tato funkce lze zopakovat pokud je vyžadováno další osušení kola.

Různé velikosti kol
Myčky kol Drester umožňují čistit kola různých velikostí. Drester W-550 má samostavitelnou opěru kola na levé straně, která se automaticky přizpůsobí šířce umývaného kola. Na straně druhé je opěra pevná.

Vyspělá elektronika
Myčka kol Drester W-550 má předprogramovány různé mycí cykly. Elektronicky ovládané pohyblivé ostřikovací rameno se pohybuje v závislosti na vybraném programu a velikosti kola a zaručuje skvělý mycí výkon.

 

Přednosti myček kol Drester

Krátká doba mytí
Mytí znečištěných ocelových disku trvá cca 30 vteřin: slitinové disky mohou vyžadovat zvýšení mycího cyklu.
Prvotřídní výsledky čištění
V krátké době myčka kol Drester vyčistí vaše kola šetrněji a účinněji než jakákoliv jiná myčka kol na trhu.
Čistí všechny druhy kol
Myčka kol Drester čistí všechny druhy kol, včetně kol SUV a Run Flat.
Speciálně vyvinuty pro slitinové disky kol
Slitinový disk musí být očištěn šetrně a důkladně.
Jednoduchá a účinné zacházení s odpadem
Čistící metoda, přátelská k životnímu prostředí, účinně naloží s nečistotami.