Funkční a moderní sportovní oblečení, obuv i doplňky UNDER ARMOUR, špičkové technologie pro pocit lehkosti a pro maximální výkon. Novinky jaro-léto 2024 za super ceny! Slevy na celý sortiment 20-50 %. Vše skladem. Objev sílu značky UNDER ARMOUR více zde.

Nabídka práce - uklízečka

Uklízečka

Na úklid našich nemovitostí příjmeme uklízečku, mzda 12 000 - 15 000,- + osobní ohodnocení.

Nástup možný ihned.......…více zde

Náplň práce:

  • zajištění úklidu na našich nemovitostech

  • vytírání podlah,polic, stírání prachu na vybavení, doplňování materiálu a hygienických potřeb (toaletní papír, mýdlo,
    papírové ručníky a další)

  • zodpovědnost za čistotu svěřených prostorů a spokojenost zákazníků

  • práce s čistícími úklidovými prostředky

  • úklid je zajištěn v jednosměnném provozu

Požadavky:

  • věk minimálně 18 let

  • manuální zručnost a fyzická zdatnost

  • smysl pro detail
  • trestní bezúhonnost

  • zkušenost s úklidem

  • dochvilnost, pečlivost a spolehlivost podmínkou

  • chuť dělat svou práci dobře a pečovat tak o dobré jméno naší
    firmy

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva) nebo externě

  • práce může být i vhodná pro kombinaci s jiným pracovním úvazkem či studiem VŠ, pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, pro absolventy i seniory
  • práci v mladém kolektivu

  • zázemí stabilní společnosti

  • platové ohodnocení 12 000 - 15 000,- + možnost osobního ohodnocení při pracovní době 7.30 - 16.00 (po dohodě je možné pracovní dobu upravit či změnit)
  • Nástup možný ihned

 Pokud máte zájem se o tuto pozici ucházet, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na e-mail info@pneufloryk.cz, nebo volejte na tel.č. +4206088824136.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Na vašem soukromí nám záleží