Opravy hadic a trubek autoklimatizace

Nabízíme Vám kompletní péči a servis klimatizace do auta - jak osobních, tak i užitkových vozidel v našem servisu v Prostějově na ulici Kralická 3. Provádíme čištění klimatizace, plnění klimatizace a dezinfekci klimatizace a opravy klimatizace.

Rezervujete se na servis klimatizace online.

Klimatizace do auta je dnes naprosto běžnou, a v letních vedrech nepostradatelnou výbavou.

Víte však, jak se o autoklimatizaci starat, aby Vám bez problémů sloužila?

Autoklimatizace zvenku vypadá jako uzavřený systém, ale stejně jako do ostatních částí vozu, i do auto klimatizace mohou vniknout nečistoty, ať už špína, kondenzovaná vlhkost nebo další pevné částice, které přispívají ke snížení životnosti auto klimatizace. V cirkulačním okruhu také vlivem otřesů motoru dochází k pozvolnému unikání chladícího média autoklimatizace, obecně se uvádí 30% ztráta chladícího média za dva roky dle stáří a typu vozidla.

V našem servise v Prostějově máme k dispozici veškeré vybavení pro diagnostiku klimatizace zjistíme jakékoliv netěsnosti v klimatizačním okruhu, ať už se jedná o únik z chladiče klimatizace, trubce, hadici, nebo vlivem špatného těsnění mezi trubkami auto klimatizace, případně netěsným kompresorem. Samozřejmostí je i následná oprava úniku chladiva klimatizace či zprovoznění nefunkčního systému. Jsme jediným autoservisem v Prostějově, který Vám nabídne proplach auto klimatizace, který odstraní starý olej a pevné částice,které by mohly poškodit kompresor autoklimatizace. Desinfekcí autoklimatizace odstraníme pyly a plísně, drobný hmyz a ostatní alergeny, které by mohly dráždit dýchací cesty, a u malých dětí přispívat ke vzniku alergií. Klimatizaci do auta proto doporučujeme nechat zkontrolovat minimálně jednou ročně před letní sezónou.