Funkční a moderní sportovní oblečení, obuv i doplňky UNDER ARMOUR, špičkové technologie pro pocit lehkosti a pro maximální výkon. Novinky léto 2024 za super ceny! Slevy na celý sortiment 30-50 %. Vše skladem. Objev sílu značky UNDER ARMOUR více zde.

Prodej a montáž tažných zařízení

Prodej a montáž tažného zařízení – s námi zapřáhnete osobní i užitkový vůz

Už vám na náklad nestačí kufr ani korba? Dokonce i nákladový prostor dodávky je málo? Prostě si u nás nechte namontovat tažné zařízení a s vaším automobilem rázem převezete mnohem víc. Zajišťujeme nejen prodej, ale také odbornou montáž tažných zařízení špičkové kvality. Nabízíme odnímatelnou i pevnou variantu. Vždy se ale můžete spolehnout na kvalitní výsledek, který to zodpovědně odtáhne.

 

Tažná zařízení Bosal – spolehlivá síla

Ať už táhnete menší vozík se stavebním materiálem, nebo mohutný přívěs, vždy chcete, aby vás tažné zařízení podrželo. Značka Bosal je zárukou spolehlivé síly. Její tažná zařízení garantují vše, co potřebujete pro klid na duši:

  • Splňují zákonné a technické normy EU – zátěžové testy probíhají v extrémních podmínkách.

  • Jsou robustně a kvalitně zpracované – týká se to i povrchové úpravy, která spolehlivě chrání před korozí.

  • Zahrnují elektropřípojky – zapojení přívěsu není problém.

 

Nabízíme tři různá provedení tažných zařízení Bosal

Doporučíme a kvalitně namontujeme přesně takové řešení, které vám půjde k duhu. Vybrat si u nás můžete ze tří variant:

  • Rigid ať řídíte komerční nebo terénní vozidlo, tohle je řešení pro vás. Tažná koule je montovaná napevno.

  • Ecofit – upřednostňujete flexibilitu? Ecofit umožňuje rychlou montáž i demontáž. Přestože je odnímatelný a jednoduchý, tento systém je zároveň maximálně spolehlivý a bezpečný.

  • Automatic – má všechny výhody systému Ecofit, je horizontálně i vertikálně odnímatelný a lze uzamknout. Po odpojení je zcela neviditelný.

 

Bez ohledu na zvolené řešení se můžete spolehnout na kvalitní montáž, o kterou se postarají naši zkušení mechanici. Kdykoli máte napilno a převážíte mohutný náklad, uděláme to pro vás mnohem jednodušší.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies