Vážení zákazníci,

19.-28.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Prodej a výměna brzdové kapaliny

Prodej a výměna brzdové kapaliny – nová míza pro váš brzdový systém

Kritický moment? Brzdy to jistí. Kdykoli na ně dupnete, rozhodně toužíte, aby auto zastavilo s co nejkratší prodlevou. O přenos síly a tím i včasnou aktivaci brzdného účinku se stará brzdová kapalina, která tak v brzdovém systému zastává klíčovou úlohu. V ideálním světě by zůstala věčně mladá a v nejlepší kondici. Jako všechny části vozu ovšem podléhá času.

Brzdová kapalina stárne – a čas od času potřebuje vyměnit

Celý brzdový systém musí splňovat řadu náročných kritérií, aby na něj byl potřebný spoleh. Nejinak je tomu s jeho náplní. Nejrozšířenější brzdová kapalina na bázi glykolu ovšem stárne. Kvůli absorpci vlhkosti se postupně zhoršují její vlastnosti a obsah vody zásadně ovlivňuje bod varu. Proto vyžaduje pravidelnou kontrolu a čas od času ji musíte vyměnit. Pokud chcete jistotu kvalitně odvedené práce se spolehlivým výsledkem, výměnu svěřte do zkušených rukou.

Jde o vaši bezpečnost i životnost brzdového systému

Chcete brzdovou kapalinu udržovat v ideální kondici? Kontrola dvakrát ročně vůbec není přehnaná. Četnost výměn pak závisí na najetých kilometrech a doporučení výrobce vozu. Jednou za dva roky však brzdová kapalina takřka jistě potřebuje vyměnit. Podpoříte tím nejen bezpečnost jízdy, ale i životnost brzdového systému. Pokud chcete zjistit stav brzdové kapaliny nebo máte ujeto dost na to, aby situace volala po výměně, stavte se k nám.

Doporučíme brzdovou kapalinu a provedeme její výměnu

Spolehnout se můžete na zkušený tým prodejců i partu sehraných mechaniků. Víme, co děláme:

  • Striktně dodržujeme předpisy výrobců vozů ohledně typu a DOT třídy brzdové kapaliny pro konkrétní model.

  • Využíváme moderní přístrojové vybavení.

  • Při výměně praktikujeme doporučené postupy automobilových výrobců.

 Cestou od nás vám to bude brzdit lépe než cestou k nám.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies