Přijmeme prodavače/prodavačku do naší provozovny. Praxe v oboru automotive a znalost účetního programu Pohoda výhodou. Nástup možný ihned. Platové ohodnocení až 40 000 Kč. Více zde.

Prodej a výměna motorového oleje

Výměna oleje vč. nastavení servisního intervalu dle výrobce vozidla 200,- Kč bez DPH

 

Výběr nejprodávanějších olejů

FUCHS Titan Supersyn 5W40 300,-Kč/l vč.DPH

FUCHS Titan Syn MC 10W40150,-Kč/l vč.DPH

 

 
Společnost FUCHS nabízí široký sortiment produktů pro různá využití.
Veškeré požadavky EU jsou pro nás již mnoho let samozřejmostí. Výrobní sortiment obsahuje vysoce hodnotná maziva pro nejširší oblasti použití, od průmyslové po automobilovou, od stavebnictví až po zemědělství. Dlouholeté zkušenosti a trvalý dialog s uživateli nám pomáhají udržet špičkovou pozici v kvalitě výrobků, orientaci na zákazníka a v inovacích. Trvalé zvyšování úrovně kvality není pro firmu FUCHS cizí pojem. Filozofie kvality se promítá do všech vysoce výkonných produktů se značkou FUCHS - ve Váš prospěch. Důkazem toho je i fakt, že automobilka ŠKODA plní do nových vozů oleje značky FUCHS.
Produkty společnosti FUCHS mají nejvyšší kvalitu.
Výrobcem vozidla předepsanou lhůtou pro výměnu motorového oleje šetříte Váš vůz !

 

Olejové,vzduchové,kabinové a palivové filtry

Firma Purolator byla první, kdo vyvinul olejový filtr. Po letech inovace pokračovala firma vývojem mikronové části papírového filtru, konceptem plně průtokového filtračního systému, filtry montované z bloků a vířivé olejové filtry, které se pou?ívají ve velkých naftových motorech. I dnes si Purolator udržuje svou vedoucí pozici na trhu s filtry a pokračuje ve vývoji a testování díky svým vlastním laboratořím. Současný vývoj filtrů je zaměřen na dne?ní a budoucí typy motorů vozidel.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies