Funkční a moderní sportovní oblečení, obuv i doplňky UNDER ARMOUR, špičkové technologie pro pocit lehkosti a pro maximální výkon. Novinky léto 2024 za super ceny! Slevy na celý sortiment 30-50 %. Vše skladem. Objev sílu značky UNDER ARMOUR více zde.

Prodej a výměna řízení

Prodej a výměna řízení – bezpečnost nade vše

Silnice jsou divočina a provoz neustále houstne. Nelze vždy jen hřešit na správně fungující brzdy. Mnohdy vám vytrhne trn z paty spolehlivé řízení, které umožní bleskově změnit směr jízdy. A v takto hraničních situacích od svého vozu rozhodně nechcete žádné překvapení. Aby řízení skýtalo patřičnou spolehlivost a stabilní vlastnosti, vyžaduje profesionální servis. Nabízíme nejen prodej dílů řízení, ale postaráme se i o jejich výměnu.

Jak poznáte závadu na řízení?

Typické projevy vadného řízení mohou připomínat poruchy celé řady dílů. Patří mezi ně:

  • Vibrace na volantu – jsou-li skutečně důsledkem závady řízení, zpravidla je na vině nežádoucí vůle v převodce.

  • Horší ovladatelnost vozu – pokud například cítíte, že vůz ve vyšších rychlostech plave, může být problém ve spojovacích tyčích nebo kloubech.

Jistotu vám ovšem dá teprve zkušený mechanik s potřebnou servisní výbavou. A přesně takové zázemí najdete u nás.

Servis i údržbu svěřte profíkům

Vše okolo řízení musí dokonale šlapat. Proto jeho servis patří k náročným úkonům a vyžaduje zkušenost i maximální přesnost. Výměnu dílů řízení je nezbytné provádět v souladu s platnou legislativou a s ohledem na předpisy udávané výrobci vozidel. Pokud chcete výsledek, na který se můžete plně spolehnout, svěřte starost o řízení našim mechanikům. Poradíme s nákupem dílů a při výměně zachováme předepsané vůle, utahovací momenty i momenty odporů. Zkrátka vyřídíme problémy s vaším řízením.

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies