Vážení zákazníci,

19.-28.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Prodej a výměna stěračů

Prodej a výměna stěračů – ať máte dokonalý výhled

Světla svítí, stěrače stírají? Jestliže vaše stěrače dospěly do fáze, kdy místo stírání spíše roztírají a na vašem čelním skle vznikají avantgardní obrazce z různých druhů špíny, je určitě na čase je vyměnit. Pokud chcete jistotu, že výsledek spolehlivě pošlape a při jízdě si vychutnáte dokonalý výhled, navštivte náš servis a přenechte výměnu stěračů zkušeným mechanikům.

 

Výměna stěračů zabere jen chvilku a zvýší bezpečnost jízdy

Přestože samotná výměna zpravidla není zdlouhavá ani nákladná, mnoho řidičů si s údržbou stěračů hlavu neláme. Stěrače přitom hlavně v zimním období zažívají muka. Kombinace mrazu, ledu a posypových solí dává zabrat především gumovým stěrkám. Letní nápor UV záření zase způsobuje křehnutí. Zpuchřelá guma postupně ztrácí tvar i účinnost. Jestli chcete bez problému projet letními lijáky, určitě v rámci jarní údržby nezapomeňte na stěrače. Výměna je rychlá a dobrý výhled na vozovku znamená vyšší bezpečnost jízdy.

 

Jak poznáte, že stěrače jsou v cílové rovince?

Účinnost stírání se zhoršuje postupně, takže máme sklon zvolna přivykat všem neduhům, které jdou ruku v ruce se zanedbanými stěrači. Určitě ale věnujte pozornost těmto náznakům:

  • Pracují hlučně – pískají, kvílí? Rozhodně je svezte k nám do servisu, kde se jim podíváme na zoubek.

  • Stírají nerovnoměrně – zřejmě se již opotřebovala a zkroutila stírací plocha, stěrače místy drhnou, místy nedoléhají a výsledkem je nepravidelné stírání, případně spíše rozmazávání nečistot a vody.

  • Stěrače během práce poskakují po skle – neplynulý pohyb po skleněné ploše naznačuje, že guma je již v žalostném stavu. Takto zanedbané stěrače doslova volají po výměně.

 

Zkušený prodejce a šikovný mechanik jsou sázka na jistotu

Výměna stěračů sice zabere jen pár minut, ale je lepší svěřit ji profesionálům. Správně zvolený a kvalitně namontovaný stěrač vám totiž bude dobře sloužit za všech okolností. Nestane se pak, že začne dělat neplechu při vyšších rychlostech a také předejdete rychlejšímu opotřebení, k němuž dochází po montáži stěračů, které se pro váš vůz tak docela nehodí. V naší prodejně najdete ploché i ramínkové stěrače pro většinu automobilů a spolehnout se můžete i na zkušené ruce šikovných mechaniků.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies