Vážení zákazníci,

19.-28.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Prodej, oprava a výměna čelních skel

Prodej, výměna a oprava čelních skel – kdykoli vás trefí zlomyslnost osudu

Život je jen náhoda – někdy kamínek, jindy nehoda. Stačí neuklizená posypová směs, kterou na jaře projedete v ten nesprávný moment. Někdy se váš vůz nachomýtne do cesty rozparáděným vandalům. Jindy jinému automobilu. Výsledek pak může být drobný pavouček, větší prasklina nebo dezolátní stav. Pokud vás trefila zlomyslnost osudu, zastavte se u nás. Zajišťujeme prodej a provádíme profesionální opravu i výměnu čelních skel.

 

I drobné poškození vyžaduje rychlý zásah

Možná vás trefil jen drobný kamínek a možná po sobě zanechal jen malého pavoučka. Rozhodně nic nepodceňujte. I takto titěrný pavouček časem usnová hustou pavučinu prasklin. Oprava je pak výrazně složitější, nákladnější a v krajním případě už nemusí být proveditelná. Kompletní výměna čelního skla se samozřejmě výrazně prodraží. Rychlý zásah dokonce i v případě drobného poškození vám tak ušetří spoustu peněz.

 

Zajistíme kvalitní opravu i profesionální výměnu čelního skla

Pokud vaše čelní sklo utrpělo šrámy, opravu i případnou výměnu rozhodně přenechte profesionálům. Neodborný zásah může způsobit další poškození a také ztížit komunikaci s pojišťovnou. Svěřte opravu do našich rukou a můžete se spolehnout na:

  • Rychlost – pro ošetření drobných prasklin používáme profesionální opravnou sadu. Práce zabere jen několik minut.

  • Preciznost – opravené sklo si zachová původní stabilitu a nehrozí vznik dalších prasklin.

  • Vizuální kvalitu – čelní sklo vám opět poskytne dokonalý výhled a nedojde ke snížení atraktivity vozidla.

 

Opravit už to nejde? Náš tým prodejců vám doporučí vhodné čelní sklo z produkce renomované firmy AGC Glass, která dodává autoskla pro širokou škálu automobilových výrobců. Navíc se postaráme o kvalitní výměnu, po které váš vůz opět prohlédne.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies