Vážení zákazníci,

15.03.2023 - 11.04.2023 bude probíhat údržba systému. Objednávky přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Děkujeme za pochopení

Zimní pneumatika Sava ESKIMO HP 2 225/40R18 92V XL FP

Zimní pneumatika Sava ESKIMO HP 2 225/40R18 92V XL FP
2 209 Kč 1 826 Kč bez DPH
Cena po registraci:2 184 Kč s DPH
Skladem (dostupné ihned) 2ks
Osobně v prodejně:27. březnaPřepravní společností:28. března
Kód531965VýrobceSavaZáruka24 měsíců
Zimní novinka roku 2016. Hákový dezén žeber zajišťuje účinnou akceleraci a snadnou ovladatelnost na sněhu. Obvodové drážky zlepšují kontakt na mokré vozovce a díky nim pneu snadno absorbuje a odvádí jak vodu tak sněhovou břečku. Díky tuhým vnějším blokům má pneu lepší schopnost přenosu síly a tak má snadnou ovladatelnostna suchu a krátkou brzdnou dráhu. Pneu vytváří dlouhou a širokou stopu s rovnoměrným rozložením tlaku mezi pneu a vozovkou.Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky: Velmi snadná ovladatelnost na sněhu i na mokru. Zajišťuje kratší brzdnou dráhu.Garantuje výborné jízdní vlastnosti a hospodárný provoz automobilu.
1. Šířka225
2. Profil40
3. Průměr18
VýrobceSava
DušeTL
Hmotnost9.26
Index nosnosti92
Index rychlostiV
KonstrukceRadiální
PrilnavostNaMokruC
SezónaZimní
TridaVozuC1
ZesíleníXL
Homologace.
Ochrana ráfkuFP
Popis
D
C
72 dB
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies