Vážení zákazníci,

19.-28.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Seřízení světel

Seřízení světel – pro bezpečnější provoz

Chcete dobře vidět na cestu a neoslňovat zbytek silničního provozu až moc doslovně? Nechte si u nás seřídit světla. Oslnění nemusí být vždy příjemné a v případě oslnění špatně seřízenými světly je dokonce nebezpečné – pro vás i ostatní účastníky silničního provozu. Je přitom jedno, zda vás oslepí proud světla z protisměru či ve zpětném zrcátku. Vždy hrozí, že to dopadne nepěkně pro všechny strany.

 

Kdy je nutné světla seřídit?

Seřizovat světla u moderních vozů není potřeba tak často, jako tomu bývalo u jejich předchůdců. Celá operace je však dnes mnohem náročnější na přesnost. Pokud chcete jistotu, že máte světla seřízená opravdu precizně, stavte se na jejich kontrolu do kvalitního servisu alespoň každých 30 000 km. Seřízení světel je žádoucí i v rámci dalších servisních úkonů – třeba po seřízení geometrie nebo při výměně autožárovek.

 

Seřizujeme světla osobních i nákladních vozů

Chcete jistotu, že vaše světlomety míří správně? Navštivte náš servis a zajistíme odbornou kontrolu i seřízení vašich světel. Naši pracovníci mají letité zkušenosti, potřebnou odbornost a také kvalitní výbavu. Pomocí regloskopu MF-1 provedeme:

  • Měření svítivosti – zaznamenáme intenzitu světla až do hodnoty 100 000 LUX.

  • Přesné a rychlé vycentrování – díky pojízdnému podvozku je příprava měření rychlá a samotné seřízení probíhá dokonale hladce.

  • Odbavení všech typů vozů – regloskop se přizpůsobí městkým automobilům i nákladním vozům.

  • Seřízení různých typů světel – ať vám na cestu svítí halogeny nebo xenony, seřídíme je jako hodinky.

 

Chcete cestovat bezpečně po setmění či během horších světelných podmínek? Dohlédneme na to, abyste vždy dobře viděli.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies