Vestavná kompresorová autochladnička Vitrifrigo C85iA, 12/24V, 85 litrů, eutektická deska

Vestavná kompresorová autochladnička Vitrifrigo C85iA, 12/24V, 85 litrů, eutektická deska
Běžná cena s DPH 22 114 Kč 20 000 Kč 16 529 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:10. květnaPřepravní společností:11. května

Vestavná kompresorová autochladnička Vitrifrigo C85iA, 12/24 V, 85 litrů, eutektická deska

Vitrifrigo je italský výrobce, jehož vestavné kompresorové chladničky jsme do našeho sortimentu zařadili pro jejich nekompromisní kvalitu a sofistikované provedení. Přesvědčte se sami!

Kompresorové chladničky samy o sobě představují v porovnání s těmi absorpčními hned několik významných výhod: vyšší účinnost, výrazně menší spotřebu energie, rychlejší chlazení. Oproti chladničkám na plyn spolehlivě dosahují nižších teplot, a to i při náklonu. Dokonale se tak přizpůsobí i dobrodružstvím na lodi nebo v karavanu.

Tento model vychází z chladničky C85iA 12/24/230 V a liší se pouze změnou napájecí elektroniky.

Významný prvkem autochladničky C85iA je EUTEKTICKÁ DESKA. O co jde? Zařízení tak získává výjimečné akumulační vlastnosti díky dodatečné speciální náplni. To má za následek, že teplota uvnitř lednice prakticky nekolísá, spotřeba klesne ještě níže, než normálně a dojde-li k vypnutí lednice či výpadku proudu, vydrží vám lednice mnohem déle nachlazená. Pokud chcete ušetřit, dá se to hezky využít například během noci...

Chladnička s pevnou chladící jednotkou disponuje velkým objemem 85 litrů včetně mrazáku o kapacitě 12,8 litrů. Další předností je možnost využít kromě standardního stejnosměrného napětí také zapojení do zdroje o napětí 230 V, tedy na chatě, chalupě vůbec kdekoliv, kde je možné využít napájení ze střídavého napětí (110-240 V AC). Napájet můžete přes baterii i ze zdroje 230 V současně. Pokud je 230 V dostupných, zařízení je automaticky využije pro úsporu baterie.

Samozřejmostí je chytrý AIRLOCK systém pro dokonalé uzavření a mimořádnou montážní variabilitu. Plynulý chod zajišťuje spolehlivý, prvotřídní kompresor SECOP BD35F s ochranou proti hlubokému vybití baterie.

TECHNICKÉ PARAMETRY C85iA Vitrifrigo:
Celkový objem: 85 litrů
Objem mrazící přihrádky: 12,8 litrů
Napájecí napětí: 12-24V DC
Eutektická deska: ano
Vnitřní osvětlení: ano
Kompresor: SECOP BD35F, pevná instalace
Nastavení teploty: mechanickým otočným termostatem
Jmenovitý příkon: 45 W
Izolace: polyuretanová pěna bezfreonová
Rozměry vnější (š / h / v mm): 485 / 469 / 791
Rozměry vnitřní: rozměry podrobně naleznete v galerii obrázků
Hmotnost: cca 25 kg
Certifikace: CE, homologace

VýrobceVitrifrigo