Výměny dílů autoklimatizace

Nabízíme Vám kompletní péči a servis klimatizace do auta - jak osobních, tak i užitkových vozidel v našem servisu v Prostějově na ulici Kralické 3.

Provádíme čištění klimatizace, plnění klimatizace a dezinfekci klimatizace a opravy klimatizace.Rezervujete se na servis klimatizace online.Jak poznáte, že autoklimatizaci nefunguje správně?

Nejvýraznější známkou nefunkčnosti autoklimatizace je prostě a jednoduše to, že nechladí :-). Avšak mohou zde být i další znaky, například nedostatečné chlazení, při zapnuté autoklimatizaci z kompresoru vychází hluk, nebo se kompresor při volnoběžných otáčkách vypíná. Příčiny mohou být od poškozených, nebo zkorodovaných trubek cirkulačního okruhu auto klimatizace, prasklého kondenzátoru, až po porouchaný kompresor auto klimatizace. Jedny z nejvíce náchylných součástí a častým důvodem opravy auto klimatizace jsou hadice a trubky, k poškození dochází většinou mechanickým poškozením a vysokou porézností staré a opotřebené hadice. Toto je také nejčastější příčina uniku chladícího média autoklimatizace.

Opravy hadic a trubek autoklimatizace

Opravy vadných hadic se provádějí většinou výměnou za nový díl, oprava trubek auto klimatizace se provádí buďto svařením, nebo v častějším případě mechanickou opravou pomocí specializovaných spojek patentovaného systému Lokring®. Vadné části potrubí autoklimatizace lze buďto nahradit, nebo touto technologií vyrobit zcela nové trubky přímo na míru konkrétnímu systému auto klimatizace. Tato technologie opravy klimatizace zachová stejnou funkčnost jako nový díl.