Doprava

Doprava:

Zboží, které máme skladem dodáme našim zákazníkům za 24 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR!

Rychlá expedice:

Díky systému okamžitého přijímání a vyřizování objednávek, rychlé expedici a spediční dopravě PPL. Pneumatiky Vám obvykle doručíme do 24 hodin od objednání (při objednávce do 16:00). Ostatní sortiment zpravidla dodáme do 2–3 pracovních dnů od potvrzení objednávky. V případě méně běžného zboží Vám termín dodání vždy upřesníme, telefonicky či e-mailem, případně navrhneme alternativy.

Výběr dopravce:

Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní firmy PPL. Běžný rozvozový čas u této dopravy je od 8 do 18 hodin, každý všední den. Záleží pouze na Vás, na jakou adresu si Vámi objednané zboží necháte doručit. Přepravce zaručuje oznámení telefonicky nebo formou sms v den doručení zásilky. Řidič PPL Vás vždy před samotným doručením bude kontaktovat a dohodne se s vámi na bližším čase dodávky, který Vám bude více vyhovovat. V případě, že nebudete na zvolené adrese přítomni, dopravce Vám zanechá oznámení o doručení, ve kterém naleznete kontakt na doručující depo pro upřesnění druhého bezplatného doručení.

Sledování zásilek:

V momentě, kdy je Vaše zboží vyexpedováno, obdržíte od nás e-mail, ve kterém Vám zašleme informace o tom, který dopravce Vám zboží doručí a číslo zásilky, díky němuž můžete zásilku sledovat na adrese:
PPL - http://www.ppl.cz
Top Trans - http://www.toptrans.cz/portal/page/portal/toptrans_www_cz

Cena za dopravu:

Cena za přepravu v rámci ČR PPL do 10 kg              120 kč vč.DPH/balík (např. sněhové řetězy,střešní nosiče,příslušenství).
Cena za přepravu v rámci ČR PPL do 30 kg              300 kč vč.DPH/balík nebo 4 ks pneu či disků.
Cena za přepravu Slovensko  PPL                            700 kč vč.DPH/balík nebo 4 ks pneu či disků.
Cena za přepravu Top Trans (autobaterie)               250 kč vč.DPH/balík

Při zaslání zboží na Slovensko a nadrozměrného zboží a pneumatik nad 30 kg/ks. např.nákladních, zemědělských nebo průmyslových vám najdeme nejlevnější možnou dopravu a před expedicí zboží Vás budeme o ceně a výběru dopravce informovat.

Námi dodávané zboží je vždy zabaleno tak, aby nedocházelo k poškození při přepravě.

Je-li součástí objednávky příslušenství (např., sada lepení atd.), za toto příslušenství se dopravné neúčtuje.
!!!!!Balné je vždy ZDARMA!!!!!