Funkční a moderní sportovní oblečení, obuv i doplňky UNDER ARMOUR, špičkové technologie pro pocit lehkosti a pro maximální výkon. Novinky jaro-léto 2024 za super ceny! Slevy na celý sortiment 20-50 %. Vše skladem. Objev sílu značky UNDER ARMOUR více zde.

Nabídka práce - automechanik

AUTOMECHANIK

Požadujeme:
- uchazeče v dobré fyzické kondici
- se středním odborným vzděláním nebo s  výučním listem
- s řidičským oprávněním skupiny B s aktivní praxí
- pečlivého, samostatného, zodpovědného
- trestně bezúhonného
- základní znalost práce na PC
- zkušenost s diagnostickými přístroji výhodou
- nástup možný ihned

Náplň práce:
- běžné mechanické opravy osobních a užitkových vozidel všech značek
- údržba - servisní prohlídky
- opravy vozidel po nehodách
- diagnostické práce
- servis a opravy autoklimatizací
- seřizování geometrií náprav
- pneuservis

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- platové ohodnocení až 30 000,- měs.
- bonusový program pro dlouhodobé zaměstnance

Pokud máte zájem se o tuto pozici ucházet, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na e-mail info@pneufloryk.cz, nebo volejte na tel.č. 608824136.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Automechanik

Hledáš práci? Umíš zabrat? Pak hledáme právě Tebe!
Jsme mladá, dynamická společnost se stabilním zázemím a přátelským kolektivem. Hlavní náplní naší práce jsou opravy osobních a dodávkových automobilů všech značek
více zde

Na vašem soukromí nám záleží