Funkční a moderní sportovní oblečení, obuv i doplňky UNDER ARMOUR, špičkové technologie pro pocit lehkosti a pro maximální výkon. Novinky jaro-léto 2024 za super ceny! Slevy na celý sortiment 20-50 %. Vše skladem. Objev sílu značky UNDER ARMOUR více zde.

Nabídka práce - účetní

Účetní

Baví vás účetnictví? Neváhejte a přidejte se k nám! Hledáme proaktivní, pečlivou a samostatnou hlavní účetní do našeho pracovního kolektivu. Buďte součástí dynamické společnosti.......…více zde

Účetní

  Požadavky:

- min. SŠ vzdělání

- min. 5 let praxe na obdobné pozici

- znalosti vedení účetnictví a daňové evidence

- znalost práce v ekonomickém systému Pohoda - výhodou

- komunikativnost, ochota se učit novým věcem, samostatnost v rámci kompetencí, časovou flexibilitu

Náplň práce:

- zpracování všech účetních dokladů a provádění jejich zaúčtování

- zpracování měsíčních přiznání k DPH, kontrolních a souhrnných hlášení

- vedení finančního a mzdového účetnictví vč. odvodů - komunikace se všemi úřady

- schopnost sestavit samostatně účetní závěrku vč. rozpisů konečných stavů účtů v rámci - dokladových inventur, zpracování podkladů pro silniční daň, evidence majetku, EET

- spolupráce a daňovým poradcem při DPPO, DPFO

- administrativa

 Nabízíme:

- stabilní práci na HPP

- zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností až 45 000,-

- služební mobil

- práce v mladém pohodovém kolektivu

- každoroční odborná školení

- nástup možný ihned, nebo po dohodě

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis včetně Vašich referencí na e-mail info@pneufloryk.cz nebo volejte na tel.č. 608 824 136. Pro osobní pohovor budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, jejichž kvalifikační předpoklady se budou shodovat s našimi požadavky.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

Na vašem soukromí nám záleží