Vážení zákazníci,

05. - 09.02.2025 bude probíhat údržba administrace e-shopu.!!!V tomto období nebudeme expedovat žádné objednávky přijaté přes e-shop!!!

Expedici objednávek opět startujeme od 10.02.2025, objednávky budou vyřizovány postupně, podle termínu přijetí.

!!!AUTOSERVIS A PNEUSERVIS JE V PROVOZU DLE PRACOVNÍ DOBY!!!.

Děkujeme za pochopení

Celoroční pneumatika Sava ALL WEATHER 235/55R18 104V XL

Celoroční pneumatika Sava ALL WEATHER 235/55R18 104V XL
3 407 Kč 2 816 Kč bez DPH
Cena po registraci:3 382 Kč s DPH
Celková cena3 407 Kč
2 816 Kčbez DPH
Celkem
Skladem (2-3 prac.dny) 8ks
Osobně v prodejně:12. únoraPřepravní společností:13. února
Kód588777VýrobceSavaZáruka24 měsíců
SAVA ALL WEATHER - celoroční pneumatika.Vícesměrové drážky. Výraznější tvar do V dále zvyšuje odolnost proti aquaplaningu tím; že zvyšuje schopnost pneumatiky odvádět vodu z běhounu dříve; což napomáhá přilnavosti za mokra a brzdnému výkonu.Vícesměrové hrany. Přidáním vlnovitých lamel v kombinaci s rovnými a celoobvodovými drážkami jsou hrany pneumatiky zkoseny v různých směrech a vylepšují tak schopnost pneumatiky zachytávat se do sněhu a tím zlepšují její přilnavost.Polymerová směs. Odolnost běhounu proti opotřebení umožňuje větší kilometrovou životnost; zatímco její schopnost produkovat méně tepla a spotřebovávat méně energie zvyšuje úsporu paliva.Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky:- Spolehlivá výkonnost na mokrých vozovkách.- Spolehlivá ovladatelnost na sněhu.- Úsporná pneumatika: dlouhá životnost a nižší spotřeba paliva.- 3PMSF.
Šířka235
Profil55
Průměr18
VýrobceSava
DušeTL
Index nosnosti104
Index rychlostiV
KonstrukceRadiální
Přilnavost na mokruC
SezónaCeloroční
TridaVozuC1
ZesíleníXL
Homologace.
Ochrana ráfku.
Popis
B
C
72 dB
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies