Volná místa

Přijmeme automechanika do  našeho autoservisu a pracovníka do pneuservisu.

Platové ohodnocení až 20 000,-. Nástup možný ihned.

Pro info. volejte 777 870 729.

Do naší prodejny autoservisu a pneuservisu hledáme prodavače/ku na HPP.

Požadujeme:

- praxi v oboru,

- znalost IS Pohoda výhodou,

- ochotu učit se novým věcem,

- flexibilitu,loajalitu,

- příjemné vystupování a dobré komunikativní schopnosti,

- znalost sortimentu pneumatik a náhradních dílů výhodou,

- pokud hledáte zaměstnání nikoliv práci,prosíme neztrácejte čas zasíláním životopisu,

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií včetně Vašich nejlepších referencí na e-mail lukas@pneufloryk.cz. Prosíme, v otázce spolupráce s naší společností nám netelefonujte. Pro osobní pohovor budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, jejichž kvalifikační předpoklady se budou shodovat s našimi požadavky. Děkujeme za pochopení.

Hledáme do našeho týmu zkušeného manažera, který bude odpovědný za provoz na našich e-shopech

 Požadujeme:

 - samostatnost

 - kreativitu

 - flexibilitu

 - zkušenosti s online marketingem

 Hlavní náplň práce:
- tvorba bannerů pro eshopy,
- kompletní příprava pravidelných newsletterů + jejich vyhodnocování,
- práce s Google Analytics, pravidelné hodnocení a reporting,
- znalost problematiky SEO,
Nabízíme:
- práce na HPP, možnost i externě,
- nástup možný ihned,
- zázemí stabilní společnosti

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis včetně Vašich nejlepších referencí na e-mail info@pneufloryk.cz. Prosíme, v otázce spolupráce s naší společností nám netelefonujte. Pro osobní pohovor budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, jejichž kvalifikační předpoklady se budou shodovat s našimi požadavky. Děkujeme za pochopení.