Vážení zákazníci,

10.-29.02.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 1-2 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Pneuservis moto

Pneuservis pro motocykly – abyste na dvou kolech uháněli bezpečně

Čím méně kol vás vozí, tím více péče byste jim měli věnovat. Provoz houstne a bezchybná kondice motopneu i samotných kol je klíčová pro optimální ovladatelnost a kýženou bezpečnost. V našem pneuservisu pomáháme udržet kola a pneu pro motocykly v takové kondici, abyste vyrazili na silnici, plochou dráhu i do terénu s maximální jistotou.

 

Poskytujeme kvalitní a kompletní servis motocyklových kol

Dostanete u nás nejen dobrou radu. Spolehnout se můžete i na špičkové vybavení a profesionálně odvedenou práci. Používáme výhradně momentový klíč, takže nehrozí nežádoucí poškození. Odborně proškolený tým vám pomůže zvolit vhodné motopneu a samotné přezutí zajistí parta zkušených mechaniků.

Pro kola vašeho motocyklu uděláme prakticky vše:

  • Pneu, disky, duše a ventily – opravíme, doladíme či vyměníme všechna slabá místa.

  • Poskytneme odbornou radu – náš tým doporučí dezén, rozměry, rychlostní kategorii a nosnost motopneu.

  • Zajistíme huštění pneumatik – správný tlak v pneumatikách vám poskytne optimální kontaktní plochu.

  • Precizně vyvážíme kola – obzvlášť na motorce je klidné řízení bez zbytečných vibrací naprosto klíčové.

  • Postaráme se o ekologickou likvidaci ojetých pneumatik.

 

Naše vybavení je moderní, rychlé a přesné

Výměnu motopneu provádíme na automatickém montážním stroji Falco EVO 624 S. Díky němu nečekáte dlouho a přesto dostanete precizně odvedenou práci.

Mikroprocesorová monitorová vyvažovačka Faip B 331 QUASAR LCD garantuje přesné výsledky a zajistí, že i extrémně výkonný motocykl bude na silnici poslouchat jako hodinky.

Navíc se můžeme spolehnout na šikovné ruce. Než vyrazíte do silniční džungle, stavte se u nás. O to méně pak budete muset zastavovat kvůli otravným závadám.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies