Vážení zákazníci,

10.-29.02.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 1-2 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Opravy hliníkových disků

Ztratily vaše ALU disky na kráse?

České silnice jsou dobrodružná stezka. Výmoly, díry, záludné obrubníky – to vše se umí do litých disků nepěkně zakousnout. Když se pak letem času nastřádají deformace, dokáží citelně rozhodit vyvážení kol. Nemusíte ovšem hned myslet na nejhorší a plenit kasičku. Prostě se u nás zastavte. Vrátíme i silně poškozeným ALU diskům zašlý půvab – za zlomek ceny nových kol.

Prevence šetří pneu i váš rozpočet

Nejde zdaleka jen o vzhled. Srovnané disky udržují v dobré kondici i další části vozu. Opomenuté deformace naruší vyvážení. Házivost disků negativně dopadá na podvozkové části, které se rychleji opotřebují. Narušená geometrie pak vede k nerovnoměrnému opotřebování pneumatik. Pneu je možná nafukovací, ale váš rozpočet ne. Prevence šetří obojí.

Malá deformace + velký výmol = prodražená oprava

Pokud narušený ALU disk schytá další ránu od výmolu přesně tam, kde už je deformován, může natvrdo prasknout. Oprava svařením pak bude dražší. Do ceny se totiž promítne následné přelakování disku. Také z tohoto důvodu vám prevence ušetří nemalou sumu. Ale nezoufejte. Dojde-li na nejhorší, i takhle zbídačená litá kola zachráníme.

Co vše spravíme?

  • Zajistíme rovnání disků do 22“.

  • Opravíme poškozené hrany.

  • Provedeme kontrolu házivosti.

  • Dovaříme chybějící kousky.

  • Zachráníme i prasklá litá kola.

 S čím pracujeme?

Deformace odstraníme na špičkové rovnačce Balans Matic. Pokud se vám z ALU kola ztratil nějaký ten díl nebo disk praskl, vše napravíme pomocí svářečky Origo Tig 3000i. Je to chirurgická prácička, ale ve výsledku vůbec nepoznáte, že jde o navařenou část. Máme to v ruce. Poškozeným kolům totiž vracíme glanc už od roku 2008.

 Kolik to bude stát?

Pakatel. Ceny se tradičně pohybují mezi 500 a 2500 Kčdle náročnosti oprav. Radost ovšem budete mít k nezaplacení. ALU kola po ozdravné kúře u nás vypadají skvěle a vy přitom ušetříte nemalé peníze za fungl nové disky.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies