Funkční a moderní sportovní oblečení, obuv i doplňky UNDER ARMOUR, špičkové technologie pro pocit lehkosti a pro maximální výkon. Novinky jaro 2024 za super ceny! Slevy na celý sortiment 20-50 %. Vše skladem. Objev sílu značky UNDER ARMOUR více zde.

Pneuservis agro a EM

Pneuservis agro a EM – ulehčujeme život těžkým strojům

Požadavky na AGRO a EM pneu neustále rostou. Provozovatelé zemědělské techniky chtějí větší kontaktní plochu, maximální sílu záběru, co nejnižší tlak na půdu, vysokou rychlost, dlouhou životnost a pokud možno úsporu pohonných hmot. Vysněných met lze dosáhnout, ale vyžaduje to profesionální servis – a přesně ten vám poskytneme.

Provádíme odborný servis AGRO a EM kol

Víme, co potřebují kola zemědělské a průmyslové techniky. Odborný servis AGRO a EM kol u nás zajišťuje profesionálně proškolený tým s mnohaletými zkušenostmi.

Co umíme?

  • Provádíme kompletní servis pro kola traktorů, kombajnů, nakladačů a veškeré techniky používané v zemědělství a průmyslu – dle vašeho přání vyměníme pneu, disky, duše i ventily.

  • Zajistíme precizní vyvážení a hustění.

  • Postaráme se o ekologickou likvidaci ojetých pneu.

  • Nabídneme a doporučíme vám nové AGRO nebo průmyslové pneumatiky za přijatelnou cenu.

Pracujeme se špičkovou technikou

Naše zouvačka S540 AGRO odbaví kola s průměrem až 2,3 metru, šířkou více než 1 metr a hmotností až 1,6 tun, takže bez problému zajistíme plnohodnotný servis kol pro většinu AGRO a EM strojů.

Pokud provozujete průmyslovou a zemědělskou techniku, její kola nám rozhodně svěřte. Těžký život těžkých strojů bude díky nám aspoň o něco lehčí.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies