Vážení zákazníci,

10.-21.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Kontrola tlaku v pneumatikách TPMS

Kontrola tlaku v pneumatikách TPMS – svěřte ji do rukou profíkům

Je to jednoduchá rovnice. Dobře kalibrované a naprogramované TPMS ventily = správně nahuštěné pneu. Optimálně nahuštěné pneumatiky zkracují brzdnou dráhu, mají mnohem delší životnost a snižují spotřebu paliva. Pokud naopak tlak v pneu ponecháte náhodě, riskujete zkrácení životnosti pneumatik až o 20 %. Svěřte programování TPMS ventilů do našich rukou a správně fungující kontrola tlaku vám ušetří zbytečné starosti i spoustu peněz.

Programujeme všechny známé senzory TPMS

Pro diagnostiku a kalibraci TPMS využíváme moderní technologii. Diagnostická zařízení ATEQ VDO TPMS Pro a AUTEL MAXI TPMS TS508 nám umožní přečíst všechna relevantní data a také rozpoznat chyby systému. Je v podstatě jedno, které snímače tlaku v pneumatikách máte ve vašich kolech. Bez problému diagnostikujeme a programujeme všechny známé značky i typy:

  • ALLIGATOR Sens.it,

  • SCHRADER EZ-sensor,

  • VDO,

  • HUF IntelliSens,

  • TECH T-Pro Sensor (a celou řadu dalších).

Při výměně pneu zkontrolujeme také vaše TPMS ventily

Pokud výměnu pneumatik svěříte do zkušených rukou, nemusíte se bát nechtěného poškození TPMS ventilů. Pokud již na kolech máte vadné či poškozené snímače tlaku v pneumatikách, tým našich zkušených mechaniků je snadno a rychle vymění. Nové TPMS senzory profesionálně aktivujeme a naprogramujeme. Chcete z pneumatik vytěžit co nejdelší životnost? Svěřte nám nejen výměnu pneu, ale i starost o TPMS.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies