Kontrola a seřízení geometrie

od 550,- Kč bez DPH

FAIP & HPA C 500 RADIO 8x4

Nejmodernější zařízení na měření kompletní geometrie podvozku osobních a užitkových vozidel vybavené 8-mi senzorovou technikou CCD kombinované s rádiovým přenosem dat.

Počítačem řízený přístroj pro měření geometrie kol automobilu umístěný v pojízdné skříni.
Špičková nejmodernější technologie vyvinutá firmou HPA TECHNOLOGIES využívá pro přenos dat mezi měřícími snímači speciální mini CCD kamery kombinované s IR foto čidly - TSAL 6200 IR. Komunikaci s řídící jednotkou zajišťují RADIOVÉ vysílače se signálem 433 MHz.
Software je taktéž zcela nový včetně zadávání údajů o měřeném vozidle. Pro co nejpřesnější nastavení geometrie podvozku jsou k dispozici např. informace o tlaku vzduchu v pneumatikách, utahovací momenty kolových matic či šroubů...aj.
19" LCD barevný monitors vysokým rozlišením, animovaná grafika, informační titulkovač v ČJ popisující postup seřizování u konkrétních typů vozidel. Tisk barevného protokolu o změřených hodnotách před a po seřízení.

Pomocný program obsahující mj. animační sekvence zobrazující mechanikovi seřizovací místa a výrobcem předepsaný postup měření včetně zakreslení přesného umístění potřebných přípravků.
Dnes již standardní program ROC 90 pro kompenzaci všech kol současně, bez nutnosti přizvedávání vozu (náprav). Vhodné pro seřizování i na mont. kanále...
Automatické měření úhlu natočení při ± 20o.

• Rádiový dálkový ovladač, umožňující mechanikovi spolupracovat s centrálou a vlastním programem na dálku, během seřizování
• Software s aktuálními daty všech vozů do r.v. 2006 (30.000 vozidel)
• "SPOILER PROGRAM" - program pro měření vozidel s předním nebo zadním spoilerem.
• Program pro vozidla s řiditelnou zadní nápravou (4WS)
• Program pro přesné změření rozvoru a rozchodu vozidla.
• LED INFO - signalizace tolerančních hodnot (odkl., zákl., sbíh.) na vnitřní straně snímacích hlav pomocí led stupnice - OK +
• Speciální program pro měření a seřizování vozidel koncernu Volkswagen (VAS). "S-křivky" Program pro 4-prvkové nápravy.
• Procedury VW-AUDI-SKODA-SEAT - Software CD