Funkční a moderní sportovní oblečení, obuv i doplňky UNDER ARMOUR, špičkové technologie pro pocit lehkosti a pro maximální výkon. Novinky léto 2024 za super ceny! Slevy na celý sortiment 30-50 %. Vše skladem. Objev sílu značky UNDER ARMOUR více zde.

Kontrola a seřízení geometrie

Kontrola a seřízení geometrie – napravíme vaše nápravy

České silnice jsou plné překvapení – a ne vždy příjemných. Stačí jeden výmol. Nebo nešťastně přejetý obrubník. Kdyby auto mluvilo, bolestivě úpí. Trpí pneu, čepy, tlumiče i závěsy. A nejen to. S každým takovým překvapením dochází také k rozhození geometrie kol. Tušíte, že se týká vašeho vozu? Hurá k nám. Seřídíme geometrii a u náprav zjednáme okamžitou nápravu.

Jízda se špatnou geometrií je nebezpečná a drahá

Výmol k výmolu, obrubník k obrubníku – takhle postupně se střádá na nebezpečný a drahý problém. Jízda s rozhozenou geometrií vede k nerovnoměrnému opotřebení pneu, jehož životnost se tak zásadně zkracuje. Zhoršuje se ovladatelnost vozu a spotřeba paliva může zbytečně stoupnout až o 3 %. To prostě nestojí za to.

Máte špatnou geometrii kol?

Poznáte ji snadno:

  • Pneu jako důkaz – výrazně jednostranné opotřebení pneumatik na vnější nebo vnitřní straně jasně signalizuje, že s geometrií je něco špatně.

  • Vůz ujíždí na stranu – samovolné vychylování z rovného směru jízdy by vás nemělo nechat na pochybách, že se geometrie kol zhoršila.

  • Zatáčí se jinak – trajektorie vozu v zatáčkách je citelně odlišná než dřív. Je vaše auto najednou nedotáčivé nebo naopak přetáčivé? Pak máte jasno.

 Příznaky jsou vždy podobné a pokud se týkají i vás, co nejdřív zaparkujte u nás. Dáme vše do pořádku.

 Vyzrajeme na to se špičkovým vybavením a zkušeným týmem

Náš přístroj pro kompletní měření geometrie kol se jmenuje Beissbarth Easy CCD+ Excellence. 8 senzorová geometrie a 4 CCD kamery umožňují přesné měření po celém obvodu vozidla. Obsahuje seřizovací autodata 20 000 modelů aut, takže ať u nás zaparkujete s čímkoli, seřídíme kola přesně dle výrobcem předepsaných konstrukčních specifik vašeho vozu.

 Sklon náprav přesně změříme digitálním inklinometrem HAWEKA.

Navíc se můžete spolehnout na sehraný tým zkušených mechaniků s dlouholetou zkušeností v oboru. Geometrii vašeho auta zase srovnáme do latě a vše opět pošlape jak švýcarské hodinky.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies