Vážení zákazníci,

10.-21.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Prodej, diagnostika a výměna autobaterií

Prodej, diagnostika a výměna autobaterií – vyhněte se nepříjemnému překvapení

Startování auta zabere několik sekund? Pravděpodobně se již snižuje kapacita vaší autobaterie. Rozhodně nepokoušejte štěstí a zastavte se u nás. Vyhnete se tak nemilému překvapení v podobě bezvládného vozu – ať už na parkovišti nebo vprostřed nejrušnější ulice. Diagnostiku autobaterie provedeme zdarma. Jestliže zjistíme, že již dosluhuje, postaráme se o její výměnu.

Dobrý stav baterie = startování bez problémů

Znáte to. Otočíte klíčem – a nic! Nechal jsem zapnutá světla? Nebo rádio? Stěrače? Nebo vše? Pokud si kladete tyto otázky, je už obvykle pozdě, protože auto zkrátka nenastartuje. Pokud ale kapacitu akumulátoru pravidelně kontrolujete, podobné problémy řešit nemusíte. Dobrý stav baterie vám ušetří starosti s dobíjením i peníze vydané za odtahovou službu.

 Postaráme se o kontrolu, výměnu a likvidaci akumulátorů

Nemáte tester na zjištění kapacity baterie? U nás získáte jistotu, že je vše v pořádku. Kontrolu stávajícího akumulátoru provádíme zdarma. Pokud zjistíme, že je kapacita vyčerpaná a baterie dosloužila, postaráme se o její likvidaci. Samozřejmě zajistíme i odbornou montáž nového kousku. Máte tak jistotu, že nedojde k poškození baterie a jejího uchycení. Navíc doporučíme nový akumulátor, se kterým budete opravdu spokojeni.

 V nabídce máme jen kvalitní značkové autobaterie

Akumulátory z naší prodejny garantují:

  • Precizní provedení a špičkovou technologii.

  • Vysokou energii při startu díky novému tvaru mřížky.

  • Dlouhou životnost, ke které přispívá kapsová separace.

  • Sníženou možnost výbuchu – díky ponořenému spojení článků.

  • Dlouhý interval údržby podpořený nízkou spotřebou vody

  • Splnění evropské normy DIN.

Můžete se spolehnout i na vstřícnou cenu. Chcete startovat s jistotou? Nechte to na nás.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies