Vážení zákazníci,

19.-28.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Prodej a výměna žárovek světlometů

Prodej a výměna žárovek světlometů – svěřte to odborníkům

Jste vidět – a sami dobře vidíte? Nebo na vás čas od času protijedoucí vůz blikne a leckdy tápete, kam že se vlastně ubíráte? Pokud cítíte, že žárovky slábnou nebo vám už dokonce některá odešla, určitě navštivte náš servis. Pokud totiž odchází jedna, mívá namále i druhá. Výměna žárovek vás pak nemine a rozhodně je vhodné svěřit ji zkušeným mechanikům.

 

Světla dosvítila? Postaráme se o to

Spolehněte se na zkušenost ostřílených profesionálů z prověřeného servisu. Svépomoc je v tomto případě zbytečný risk. Zejména montáž xenonových žárovek totiž vyžaduje značnou zručnost, zkušenost a náležitou opatrnost. Napětí je vysoké, hrozí úraz a při neodborném zacházení také poškození samotných žárovek. Pokud vaše světla dosvítila, postaráme se o to. Zajišťujeme nejen prodej žárovek světlometů, ale také jejich odbornou výměnu.

 

Co uděláme pro vaše světlomety?

Ať žárovky slábnou nebo jim už definitivně zhasla veškerá naděje, dáme vše do pořádku.

  • Doporučíme optimální řešení pro váš vůz – odborníci z naší prodejny pomohou vybrat autožárovky s vhodnou paticí, příkonem i světelným tokem. Navíc získáte jistotu, že zvolené žárovky splňují potřebnou homologaci.

  • Provedeme odbornou výměnu – nezkušené zacházení s novými autožárovkami dokáže zkrátit jejich životnost. Ať montujeme halogeny nebo xenony, můžete se spolehnout na kvalitní výsledek. Z nových žárovek tak vytěžíte maximum.

  • Světla patřičně seřídíme – nejde jen o to, aby světla svítila, ale také o to, aby svítila, kam je skutečně třeba. Vše dotáhneme k dokonalosti a provedeme také odborné seřízení světel.

 

Pokud vaše světla matní, slábnou, mihotají nebo dokonce nesvítí, pěkně si na ně posvítíme.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies