Funkční a moderní sportovní oblečení, obuv i doplňky UNDER ARMOUR, špičkové technologie pro pocit lehkosti a pro maximální výkon.   Novinky zima 2022/2023 za        super ceny! Slevy na celý sortiment 20-50 %. Vše skladem. Objev sílu značky UNDER ARMOUR více zde.

Prodej a výměna hnacích hřídelí

Prodej a výměna poloos a homokinetických kloubů

Ztrpčuje vám jízdu nezvyklá porce vibrací? Přidává se dokonce i hluk? Při natáčení kol slyšíte křupavé zvuky? Příčin může být celá řada – třeba vadný stabilizátor a dosluhující ložiska kol, ale mnohdy se stane, že závada tkví v poškozené poloose. Rozhodně tomu věnujte pozornost a stavte se k nám. S poloosou souvisí správné fungování mnoha dalších dílů. Pokud návštěvu servisu odložíte, z původně jednoduché záležitosti může vzejít složitější a nákladnější oprava.

Trápí vás závada poloosy? Přijdeme tomu na kloub

Právě v kloubech totiž často leží zakopaný pes. Možná jsou klouby u poloosy na konci přirozené životnosti. Častěji ale problémy s kloubem vznikají kvůli poškozené manžetě. Projevy závad kloubů bývají dvojího druhu:

  • Vibrace – obvykle pramení z nadměrné vůle ve vnitřním kloubu poloosy.

  • Hlučnost a křupání – na vině bývají poškozené klouby u kola.

 Ať už váš případ spočívá v čemkoli, přijdeme tomu na kloub a váš vůz opět pěkně pošlape.

Jak na zdravé klouby? Kdo maže, ten jede

V případě poloos platí, že kdo maže správně, ten jede hladce. Závady na kloubech jsou většinou následkem nesprávného množství maziva nebo jeho nízké kvality. Pokud zaúřaduje poškozená manžeta, může dojít k úniku a kontaminaci maziva, což zkracuje životnost kloubů. Vhodně zvolené a správně aplikované mazivo naopak zabraňuje nadměrnému tření, přehřívání a následné degradaci materiálu. Pokud udržujete klouby poloos správně promazané, můžete se spolehnout na optimální přenos sil a užijete si komfortnější jízdu.

Když už mazání nepomůže, přijde na řadu výměna

Jsme připraveni na jakékoli řešení. Zajistíme výměnu poloos i kloubů. Doporučíme vhodné součástky pro váš automobil a naši zkušení mechanici se postarají o kvalitní montáž. Pokud vám lupe v kloubech, hurá k nám.

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies