Vážení zákazníci,

10.-21.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Prodej a výměna stabilizátorů

Prodej a výměna stabilizátorů – pro bezpečnou jízdu v zatáčkách

Kdykoli prudce změníte směr, auto se až moc naklání? Trpí nedotáčivostí nebo přetáčivostí? Zatáčky vás vynáší? Aby vůz při manévrech ve vyšších rychlostech nezlobil, je potřeba udržet maximální přilnavost kol na vnitřní straně zatáčky. O to se starají nejen tlumiče odpružení, ale také stabilizátory. Pokud jezdíte s poškozeným kouskem, přilnavost dostává nebezpečné trhliny. Chcete maximální jistotu a komfort? Zařídíme to.

Jak poznáte vadný stabilizátor?

Zhoršená přilnavost může mít řadu příčin. Jestliže vás však zlobí právě vadný stabilizátor nebo s ním spojené díly, závadu zpravidla doprovází určité signály:

  • Vynášení v zatáčkách a horší stabilita při prudkých změnách směru – pokud jsou tlumiče odpružení v pořádku, může být na vině prasklina stabilizační tyče, která občas vznikne v důsledku nehody nebo – v případě starších vozů – únavou materiálu.

  • Nepříjemný hluk – silně opotřebené čepy spojovacích tyčí způsobují nežádoucí vůli a ta mnohdy vede k charakteristickým zvukům.

  • Vibrace a hluk – jakmile zub času a působení různých sil dostatečně zdeformuje pryžové lůžko stabilizátoru, nežádoucí vůle mívá za následek nejen randál, ale i citelné vibrace. V takovém případě je potřeba vyměnit poškozený silentblok.

 Zní to povědomě? Zastavte se u nás. Najdeme příčinu a váš vůz vrátíme do ideální kondice.

Doporučíme vhodný stabilizátor a obstaráme jeho montáž

Najdete u nás dobrou radu i šikovné ruce. Prodejní tým doporučí optimální řešení pro váš vůz. Aby vše šlapalo jako hodinky, montáž provedou zkušení mechanici. V zatáčkách s námi zůstanete pevně při zemi.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies