Vážení zákazníci,

10.-21.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Kompletní servis brzdového systému

Kompletní servis brzdového systému – klíč k bezpečné jízdě

Pokud je váš vůz v dost dobrém stavu na to, aby se rozjel, pak by měl taky bezpečně zastavit. Hustota provozu v moderním světě klade na brzdový systém stále vyšší nároky a jeho správné fungování je klíčový aspekt kondice každého vozu. Asi nic nemá na bezpečnost jízdy větší vliv než právě brzdy. Servis brzdového systému je přitom poměrně komplikovaný. Chcete jistotu bezpečné jízdy? Svěřte starost o brzdový systém profesionálům.

Nízká účinnost brzd je nebezpečná a odhalit viníka nemusí být snadné

Obvyklí podezřelí jsou brzdové kotouče a destičky. Díky vzájemnému tření jsou tyto části soustavně namáhány a čas od času vyžadují výměnu. Jejich životnost ovšem nezávisí jen na kvalitě použitých materiálů, ale i na celkové kondici brzdového systému. Příliš rychle opotřebované brzdové destičky nemusí být primární příčinou špatně fungujících brzd, ale spíše následek špatného stavu brzdového systému. Proto je potřeba přistupovat k jeho servisu komplexně.

Zkontrolujeme vaše brzdové destičky i celý brzdový systém

Vašemu vozu to po několika stech kilometrů nebrzdí jako zamlada? Provedeme výměnu jednotlivých součástí i celkovou revizi brzdového systému:

  • Vyměníme kotouče, destičky, čelisti, třmeny, válečky i hadice.

  • Zkontrolujeme bod varu brzdové kapaliny i těsnost celého brzdového systému.

  • Zajistíme čištění brzdového systému i celkovou opravu brzd.

Spoléháme na kombinaci zkušeného týmu mechaniků a špičkového vybavení. Díky tomu se pak vy můžete spolehnout na to, že automobil zabrzdí vždy včas.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies