Vážení zákazníci,

10.-21.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis – ať vám to jezdí co nejdéle

Užijte si svůj vůz dlouhé roky. Kvalitní a pravidelný pozáruční servis vám dá jistotu, že se na svůj automobil můžete spolehnout, i když má najetou pěknou sbírku kilometrů a záruka je již minulostí. Nechce se vám platit horentní sumy za údržbu vozu v autorizovaném servisu během záruční lhůty? Využijte našich služeb a svěřte nám i záruční servis.

 

Náš záruční servis zachová nárok na záruku – a šetří vaše peníze

Stále myslíte, že opravy vozu v záruční době může provádět jen autorizovaný servis? Kdepak. Bloková výjimka umožňuje využít i dalších služeb – třeba těch našich. Plnohodnotná záruka se na váš vůz bude vztahovat i dál, protože k opravě používáme pouze díly plně kompatibilní s originálem. Přitom ale ušetříte nemalé finance.

 

Provádíme celkovou údržbu vozu i sezonní prohlídky

Co pro vás uděláme?

  • Provedeme sezonní prohlídku před dovolenou – chcete jistotu, že si automobil nepostaví hlavu uprostřed dlouhé cesty na hory či k moři? Než vyrazíte za dobrodružstvím, stavte se na sezonní prohlídku.

  • Zajistíme kvalitní pozáruční servis – váš vůz s vámi urazil dlouhou cestu, na záruku se již spolehnout nemůžete a chcete jezdit s vědomím, že automobil je dál v kondici? Dohlédneme na pravidelný pozáruční servis, který váš automobil udrží na vrcholu sil.

  • Postaráme se o záruční servis – pokud se ve výrobcem doporučených intervalech stavíte na záruční servis k nám místo do autorizované opravny, ušetříte finance a váš vůz zůstane nejen ve skvělé kondici, ale i v záruce.

 

Ať máte zánovní kousek, nebo se svým vozem brázdíte silnice již nějaký čas, odbočit k nám na záruční i pozáruční servis je rozhodně dobrý nápad.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies