Vážení zákazníci,

10.-21.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Inspekční a servisní prohlídky

Inspekční a servisní prohlídky – nejlepší ochrana proti defektu je prevence

Vyrazíte na dovolenou do teplých krajin, myšlenky už jsou u moře, jenže – v koloně na rozpálené dálnici selže klimatizace, protože vám odešel microřemen. Nebo razíte na silvestrovskou lyžovačku do hor, ale po zastávce na kafe už nenastartujete, protože klekla baterie. Nebo spěcháte na obchodní schůzku, a bum, zradí vás sjeté pneu. Tomu všemu lze předejít. Pravidelné inspekční a servisní prohlídky zajistí, že vás v nejhorší moment nezaskočí překvapení, jemuž se dalo vyhnout.

 

Inspekční a servisní prohlídky u nás neohrozí vaši záruku

Přijdou vám inspekční prohlídky ve značkových servisech příliš nákladné? Rozhodně to není důvod nad pravidelnou prohlídkou vozu lámat hůl. Bloková výjimka umožňuje využít třeba našeho servisu, aniž byste ohrozili záruku na svůj automobil. Pro případné opravy totiž využíváme plně kompatibilní díly. Váš vůz tak zůstane v optimální kondici a záruka bude zachována. Odstranit zárodek drobné závady vyjde vždy levněji než opravovat její krajní důsledky.

 

Co uděláme pro váš vůz?

V intervalech předepsaných výrobcem vašeho vozu zkontrolujeme prostě vše:

  • Technický stav a bezpečnost vozidla – měli jste nehodu? Pečlivě ověříme, k jakým poškozením došlo a zdali automobil umožňuje bezpečnou jízdu.

  • Provedeme diagnostiku elektroniky a řízení – moderní vozy jsou stále elektrizovanější. Dohlédneme, aby vám elektronika usnadňovala život – ne naopak.

  • Prověříme stav pohonné jednotky a všech jejích součástí – odhalíme netěsnosti a případně nahradíme opotřebené díly, které volají po výměně.

 

Pokud chcete, aby vůz spolehlivě šlapal a sloužil vám dlouhé roky, na inspekční prohlídky zamiřte k nám.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies