Vážení zákazníci,

19.-28.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Kompletní servis autoklimatizace

Kompletní servis autoklimatizace – vyhněte se peklu

Dlouhou část roku nevnímáte, že ji máte. I proto se mnoho řidičů o klimatizaci příliš nestará. Nedělejte tutéž chybu. Jakmile teploty atakují třicítky, neklimatizovaný vůz je jako pojízdná sauna. Místo abyste se soustředili na řízení, dumáte, jak se odlepíte od sedadla. Přitom je to zbytečné – stačí pravidelný servis autoklimatizace. Stavte se k nám aspoň jednou ročně na kontrolu i dezinfekci a jednou za dva roky na kompletní údržbu – a nemusíte trávit léto v pekle.

 

Udržovaná autoklimatizace se vám odmění snesitelným létem

Dlouhou cestu na dovolenou určitě nechcete trávit v atmosféře pouště. Aby vás však autoklimatizace nezradila, je třeba udržovat ji v dobré kondici. Co uděláme pro to, aby vám chlazení nedrhlo?

  • Zkontrolujeme těsnost chladicího okruhu ujistíme se, že chladivo nemá kudy uniknout.

  • Detekujeme a zastavíme případný únik chladiva – pokud zjistíme, že okruh netěsní, závadu profesionálně opravíme.

  • Zajistíme odborné a bezúnikové odsátí i plnění chladicího média – máte jistotu, že v chladicím okruhu bude pracovat jen předepsaný objem a samotná výměna chladiva proběhne šetrně k životnímu prostředí.

  • Chladicí okruh naplníme speciálním olejem – profesionální doplnění předepsaného množství oleje se správnou viskozitou snižuje tření, zpomaluje opotřebení jednotlivých součástí a prodlužuje životnost kompresoru.

  • Provedeme odbornou dezinfekci klimatizace – ztížíme tak život všem bakteriím a sporám, které se v zanedbané klimatizaci zvesela množí. Navíc zmizí nepříjemný zápach.

 

Jak poznáte, že autoklimatizace volá po údržbě?

Bohatě stačí vědět, že výměna chladiva neproběhla již dva roky. A pokud už rok nebo déle zanedbáváte dezinfekci i pravidelnou kontrolu oleje a chladicí kapaliny, zahráváte si s ohněm – nebo spíše s horkem. Signály, že autoklimatizace volá po údržbě, jsou celkem jasné:

  • Chladí to tak nějak méně – jestliže cítíte, že při určité okolní teplotě je teplota vzduchu u ventilačních průduchů podezřele vysoká a chladivý efekt slábne, chce to údržbu.

  • Podivně to rachotí – nejspíš vznikla závada na kompresoru vlivem nedostatku oleje. Čím dříve vyrazíte k nám, tím lépe.

  • Nevoní to libě – pokud čichové buňky trpí a citlivější z vás pronásleduje kašel, pálí oči, škrábe krk, na výparníku již ve velkém rejdí bakterie a plísně, které odstraní jen odborně provedená dezinfekce.

V každém uvedeném případě hurá do servisu. A pokud na léto chystáte dlouhou cestu, nejprve zajeďte k nám. Po údržbě klimatizace budete cestovat v pohodovém chládku, i když venku zavládnou tropy.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies