Funkční a moderní sportovní oblečení, obuv i doplňky UNDER ARMOUR, špičkové technologie pro pocit lehkosti a pro maximální výkon. Novinky léto 2024 za super ceny! Slevy na celý sortiment 30-50 %. Vše skladem. Objev sílu značky UNDER ARMOUR více zde.

Výměna chladiva autoklimatizace

Výměna chladiva autoklimatizace – doplníme, co chybí

Uběhl již rok od posledního plnění vaší autoklimatizace? Pak je nejvyšší čas na výměnu chladiva. Jeden rok je interval, který doporučuje většina výrobců automobilů. Mnohdy ale nezaškodí stavit se do servisu častěji. Optimální objem chladiva se správným množstvím kompresorového oleje je klíčem k dobře fungující autoklimatizaci a prospívá i motoru. Jestliže vaším chladicím okruhem již jeden rok proudí staré chladivo, hurá k nám.

 Proč je nutné pravidelně měnit a doplňovat chladivo?

Součástí chladicího okruhu je také speciální olej, který zajišťuje bezproblémový chod kompresoru. Pokud chladivo delší dobu neměníte a nedoplníte správné množství oleje, mazivo postupně ztratí optimální viskozitu a v kompresoru tak dochází ke stále většímu tření. Starý olej navíc postupně zanáší chladicí okruh. Protože část výkonu motoru je potřeba i na chod autoklimatizace, špatně fungující chlazení zvyšuje také spotřebu paliva.

 Vyměníme chladivo, doplníme olej a zajistíme kompletní servis autoklimatizace

Svěřte výměnu chladiva do rukou profesionálů a máte jistotu, že udržíte autoklimatizaci v optimální kondici. Obstaráme totiž všechny další úkony, které zajistí, že výměna chladiva poskytne kýžený efekt:

  • Odsajeme a zrecyklujeme staré chladivo – pracujeme šetrně k životnímu prostředí i vaší peněžence.

  • Dle potřeby zkontrolujeme těsnost chladicího okruhu – detekce úniku chladiva a oprava možných netěsnosti vám ušetří spoustu starostí a také finance, které byste jinak investovali do častějšího doplňování chladiva.

  • Provedeme proplach a dle potřeby i dezinfekci – proplach z chladicího okruhu odstraní usazeniny a dezinfekce zlikviduje případný zápach.

  • Vyměníme pylový filtr a zkontrolujeme trubky i hadice – postaráme se, aby byl servis efektivní a důkladný.

  • Doplníme předepsané množství oleje – váš kompresor poběží bezpečně a hladce.

 

Pokud nastal čas na pravidelnou výměnu chladiva nebo jen chcete jistotu, že vás autoklimatizace nezradí během letních měsíců, rádi se tomu podíváme na zoubek.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies