Vážení zákazníci,

19.-28.07.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Pro telefonické dotazy prosíme využijte tel.č. 582 333 706.

Děkujeme za pochopení

Dezinfekce autoklimatizace

Dezinfekce autoklimatizace – potěšte nos i své zdraví

Teploty poskočily vzhůru, vy už neodoláte, zapnete klimatizaci a – ve voze se šíří zápach, který rozhodně není libý? Pak nastal nejvyšší čas na dezinfekci autoklimatizace. Ještě lépe ale uděláte, když nebudete čekat na nechtěný odér a stavíte se k nám alespoň jednou ročně v předstihu. Preventivní dezinfekce totiž prospěje nejen čichovým buňkám, ale i vašemu zdraví. 

Stop kašli, rýmě a škrábáni v krku

Filtry sice odvádí dobrou práci, ale s venkovním vzduchem do chladicího okruhu proniká spousta drobných částic. Usazují se v hadicích, trubkách i ventilačních otvorech. Kondenzující vlhkost a tmavé prostředí chladicího okruhu vytváří ideální podmínky pro množení bakterií a plísní, které si spokojeně lebedí zejména v okolí výparníku. I když ještě nutně nepociťujete vyložený zápach, už vám možná slzí oči, trápí vás rýma, škrábe vás v krku, kašlete – zkrátka dostáváte zabrat, protože bakterie vítězí.

 Profesionální dezinfekce zlikviduje bakterie a plísně

Chcete nevítaným hostům autoklimatizace vystavit spolehlivou stopku? Svěřte dezinfekci profesionálům.

  • Zatočíme s roztoči, bakteriemi i plísněmi dáme jim co proto pomocí speciálního přípravku, který zajistí, že nechtěným potvůrkám zazvoní hrana.

  • Vyměníme pylový filtr – díky tomu bude dezinfekce klimatizace 100% úspěšná, protože vám vzduch ve voze nebude dál kazit nános nečistot ve starém filtru.

  • Dle potřeby provedeme další servis autoklimatizace – zkontrolujeme těsnění, doplníme chladivo i olej a dostaneme celou klimatizaci do ideální kondice.

 

Svěřte nám dezinfekci autoklimatizace a hned se vám bude dýchat líp.

Používáme pouze ověřené a kvalitní produkty, se kterými máme dlouhodobě velice dobré zkušenosti.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies